neljapäev, 25. märts 2010

Riigina väike, lavana suur... või paras.

Minule see NO99 eksperiment ideeliselt isegi istub, nende tulemine oli paratamatu. Kuna kellelgi tõsistest tegijatest ei olnud julgust uut parteid teha, siis täitis loodus tühja koha. Teatrijuht nägi maas lugu mida keegi ei jutustanud ning avas suu.

Olgem ausad, kui nad lähevadki parteiks ja võtavadki 12 kohta Riigikogus, siis on see hulka parem, kui seda teeks Sotsid, mingi Rahvaliidu reinkarnatsioon või Rohelised. Samuti on selge, et kui nad lähevad, siis eelmainitud sisse ei saa. Ega ka keegi teine, kes plaanis oma partei asutada näiteks kuu aja pärast vms.

Kui kultuuriinimesed poti juurde pääsevad, siis jääb vähemkultuursetele ridadele riigieelarves vähem raha, kuid kas see on halb seda me ei tea.

Palju on sahistatud, et Indrek Tarand liitub Rohelistega. Mina neid asju ei tea, aga kui ta nüüd liitub NO99 trupiga, siis oleks ta oma näo (mitte erakonnastuda) justkui hoidnud. Kuna ta on ju rõhutanud, et põlgab broilerite parteisid, aga Ühtne Eesti on broilerite vastand – see on umbes 1 tonn puhast Eesti rahvuslikku tailiha. Nad on nii trimmis, et nende jaoks tuleks trükkida paksemad valmissedelid, kuna kehv paber ei kannataks lõrisevale leopardile otsa vaadata.

Mida see eksperiment rahvale õpetada võib? Mitte midagi ma arvan. Õigemini õpetab palju, kuid keegi ei õpi mitte midagi. See on minu, vana mehe ennustus. Palun laske mul eksida.

Millega see lõpeb? Eks näitlejadki saavad täiskasvanuks ning teevad oma otsused. Kuningriiklaste saatus, liituvad mõne suurparteiga. Sinnamaani, ma usun, saab iga avatud mõtleja palju nalja.

PS. Semper kui sa loed seda, siis helista mulle, ma võin teie eakate ja pensionäride osa juhtida. Männi hinnaga.

1 kommentaar:

elektritsaabtasuta.blogspot.com ütles ...

Eesti kultuuriinimestel on oma süü selles,et Eestimaa külad on tühjad ja rahvas on küüditatud väljamaale...
Eesti filmiloojatel on oma süü selles,et Eestimaa külad on tühjad ja rahvas on küüditatud väljamaale...
Eesti teatrimaailmal on oma süü selles,et Eestimaa külad on tühjad ja rahvas on küüditatud väljamaale...
Eesti muusikatööstusel on oma süü selles,et Eestimaa külad on tühjad ja rahvas on küüditatud väljamaale...
Eesti kirjanikel on oma süü selles,et Eestimaa külad on tühjad ja rahvas on küüditatud väljamaale...
Te saate oma viga parandada,tehke vajalikke mängu- ja õppefilme,ning näidendid ja laule,luuletusi mis näitavad kõike seda mis muudab külaelu elamisväärseks,ning toob tagasi inimesed küladesse ja taastab mahajäetud talud.
Ma loodan,et te ei korda tehtud vigu
sest näiteks film Tuulepealne maa on täis andestamatuid valesid,näiteks Eesti ajal ei joodud viina otse pudelist aga joodi pitsist...

Need näitlejad,kellede loosung on"Igale maale kolijale tasuta 3 ha Eestimaad!"http://www.eestieest.ee/et ,et nende loosung ei jääks pelgaks loosungiks siis nad peaksid seda teostama ja nende teha on ikka milleks nad on võimelised,tehkem alustuseks näidendid teemadel:
"Ehitame põhumaja", "Ehitame savimaja", "Ehitame elektrituulikut talu tarbeks".

Hollywoodi filmid on juutide propaganda filmid...juudid teevad oma filmidega reklaami oma äridele:ravimitööstusele,autodele,
kiirtoidule,kalliskividele jpms. mida nad müüvad-Hollywoodi filmid ei ole mängufilmid aga on vaid reklaamiklipid...Nende reklaamiklippide abil nad suruvad oma tahet peale tervele maailmale...

No kui juudid teevad oma kaubale mängufilmide abil reklaami ja suruvad oma tahet peale tervele maailmale siis tuleb meil eestlastel samuti mängufilmide või õppefilmide,teatrietenduste,laulude ja luuletuste,ning raamatute abil teha reklaami neile asjadele mida on vaja meie külapõhise majanduse ülesehitamiseks:
1.Talgute korras saame üle igast väest...
2.Tänasel päeval üle maailma igal pool korraldatakse majade ehitamise talguid.
Talgute abil majade ehitamine päästab pangaorjusest ehk põle tarvidust võtta kodulaenu...
3.Filmid savimajade ehitamise talgutest.
www.savikodu.pri.ee
www.savimaja.ee
www.juured.ee
Nende majade ehitamise kogukulutused on kõigest ligemale kakskümmend tuhat krooni...
4.Filmid põhumajade ehitamise talgutest,www.savikodu.pri.ee
Nende majade ehitamise kogukulutused on kõigest ligemale kakskümmend tuhat krooni...
5.Filmid väikesevõimsusega elektrituulikute ehitamise talgutest,www.scoraigwind.com sest siis saab elektrit tasuta...
6.Filmid tänapäeva tulevastest traktorijaamdest-MTÜ baasil traktorijaamadest.
7.Elektriautode tootmisest.
8.Kõike seda mis tagab külaeluks vajaliku.
9.Ökoküladest
10.Alternatiivrahast
jne.